Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Композитна черепиця

Композитна черепиця — еталонний покрівельний матеріал

Один із найбільш популярних сучасних покрівельних матеріалів — композитна черепиця. Створена на її основі конструкція покриття відрізняється відмінними функціональними характеристиками й унікальною естетичністю.

Чому композитна черепиця — найкращий вибір для сучасної покрівлі?

Цей матеріал вперше був створений у Новій Зеландії ще в позаминулому столітті. Він являв собою конструкцію, що складаються з покритих бітумом листів оцинкованої сталі. Зверху застосовувалася посипка подрібненим черепашником або цеглою. Порівняно з іншими видами покриттів для даху ці сендвіч-листи були більш довговічними, надійними й естетично привабливими. Тому вони поступово витіснили натуральну черепицю, не кажучи вже про солому.

Композитна черепиця

Сьогодні купити композитну черепицю можна з істотно поліпшеними характеристиками. Вони зумовлені використанням більш ефективних матеріалів і технологій. Зокрема, листи металу з оцинковкою зовні покриваються акрилом. Що товщий його шар, то довговічнішою виходить покрівля. Замість крихти черепашнику й цегли використовуються гранули базальту. Виходить справжня броня, що надійно захищає бітум від контрастних температур. Завдяки гідрофобності базальту і його щільному приляганню до поверхні черепиці, покрівля виходить практично невразливою. Сприяє цьому також застосування акрилової глазурі як додаткового захисного шару.

Основні переваги

Даний вид покрівельного матеріалу з нашого асортименту відрізняється відмінними експлуатаційними характеристиками. При найвищій якості ціна композитної черепиці в нас цілком доступна. Плюс до всього вона відрізняється такими перевагами:

 • надійність і міцність за рахунок застосуванням товстих листів сталі;
 • гнучка адаптація листів черепиці до особливостей конструкції даху;
 • міцність на вигин завдяки складній багатошаровій структурі листів;
 • стовідсоткова гідроізоляція, вітрова й штормова стабільність покрівлі;
 • стійкість до контрастних температур, ураганів, граду та інших опадів;
 • стильний зовнішній вигляд, що ефектно імітує класичну черепицю;
 • відповідність кольорової палітри специфіці місцевих ландшафтів;
 • довговічність при збереженні міцності й зовнішньої привабливості.

Критерії вибору

З огляду на відмінні фізико-механічні характеристики, легкість укладання, доступну вартість цього матеріалу, композитна черепиця в Києві та інших містах України надзвичайно затребувана. Тому в торгівлі вона пропонується у великому асортименті. Щоб придбати оптимально відповідний для вас варіант цього покрівельного матеріалу, важливо враховувати ключові критерії його вибору. Насамперед до них належать:

 • Вид посипання і фіксуючого шару. Найкращий варіант — натуральна кам'яна крихта. Наприклад, у нас пропонується композитна металочерепиця, вкрита подрібненими вулканічними мінералами. Вона забезпечує стійкість до проникнення вологи та впливу сонячних променів. Міцності фіксації посипання сприяє акриловий шар, з якого опади стікають, не вбираючись і ефективно видаляючи забруднення.
 • Компанія-виробник. Краще вибирати покрівельний матеріал від перевірених виробників. Це стане гарантією його якості. У нашому інтернет-магазині представлена продукція торгових марок з бездоганною репутацією, зокрема, Tilcor. Це відома у всьому світі новозеландська компанія з багатовіковими традиціями, що використовує натуральну сировину та інноваційні технології для створення високоякісного продукту.
 • Форма, розмір і колір. Металева черепиця виготовляється різного виду. Це дозволяє ефектно імітувати класичну покрівлю, забезпечуючи довговічність і привабливий зовнішній вигляд конструкції. При виборі форми й кольору потрібно виходити з архітектурних особливостей конкретної будови й ваших особистих уподобань. У нас пропонуються такі матеріали різних відтінків для імітації, зокрема, керамічної, черепичної, сланцевої або бітумної покрівлі.

Композитна покрівля

Якщо ви вирішите купити композитну металочерепицю в нашому інтернет-магазині, то отримаєте якісний сертифікований покрівельний матеріал, виготовлений відповідно до регіональних атмосферних особливостей. Наші фахівці допоможуть вам визначитися з вибором оптимально варіанту покриття з урахуванням специфіки конкретної будови, розмірів даху, ваших завдань і вподобань.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.